"Краснодонский промышленно-экономический колледж"

ГОУ СПО ЛНР

Авторизация

ON-LINE консультации

Meeting
Name
Password

Поиск


(06435)6-23-47

(06435)6-11-45

Почта

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

День охорони праці

У Державному вищому навчальному закладі «Краснодонський промислово-економічний коледж» упродовж квітня проводилися заходи щодо відзначення Дня охорони праці під девізом:«Запобігання професійним захворюванням». У фойє коледжу було оформлено стенд на тему Міжнародного Дня охорони праці і Дня охорони праці в Україні, в бібліотеці пройшла виставка літератури з питань охорони праці, було підготовлено декілька студентських рефератів.


Студентами коледжу та викладачами гірничих дисциплін була проведена презентація «Охорона праці в галузі», інженер з охорони праці та техніки безпеки в своїй доповіді розповіла, як побудована робота з охорони праці в коледжі.


Цікавим і яскравим був виступ студентської агітбригади. Студенти в стислій формі розповіли про важливі речі: історію виникнення Дня охорони праці, необхідність звернення уваги до проблеми професійного травматизму, наслідки, до яких можуть призвести травми на виробництві. Майбутні виробники повинні бути компетентними у світі небезпек на гірничому підприємстві і способах попередження них.


КраПЕК © 2013. kgt1957@mail.ru